تعمیر و نصب کولرگازی و اسپیلت در کرج

چنانچه نیاز به تعمیر و نصب کولرگازی و اسپیلت در کرج دارید میتوانید روی ما حساب کنید.متخصصان ما در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما بزرگواران میباشند.

بعد از خرید کولرگازی اولین کاری که باید انجام شود ، نصب آن می‌باشد ، بعد از اینکه مکان مورد نظر برای نصب انتخاب شد ، باید یونیت داخلی به خارجی توسط اتصالات لوله های مخصوصی انجام شود تا هوای تولید شده توسط یونیت داخلی به خارجی انتقال پیدا کرده تا دمای محیط را دمای مد نظر کاربر برساند ، برای نصب کولرگازی در شهر کرج می‌توانید با تکنسین و متخصصان ما تماس گرفته تا در کمترین زمان ممکن کولرگازی خود را نصب شده تحویل بگیرید.

اگر کولرگازی شما مشکلاتی از قبیل عدم بازدهی ، سر و صدای زیاد ، انتشار هوای گرم ، قطع و وصلی ، ریزش آب و . . .  را دارد و نمیدانید که مشکل از کجاست و نمیتوانید اقدام به تعمیر کولرگازی خود نمایید ، همین الان با مشاوران و متخصصان ما تماس گرفته و مشکل را شرح دهید ، در صورتی که مشکل قابل حل باشد ، تکنسین های ما در اسرع وقت درب منزل شما هستند .

در ابتدا کار ما اول خدمات و کارهایمان را معرفی کردیم در اینجا قصد داریم شما را بیشتر با تیم سردسرویس آشنا کنیم .

خدمات نصب و تعمیر کولرگازی در کرج

ما ما مشتریان را با تعمیر ، نگه داری و نصب قابل اطمینان راحت نگه می داریم .

کولرگازی شما یک کار مهم دارد که کار مهم آن راحت نگه داشتن شما و خانواده در خانه می باشد . هنگامی که کولرگازی خراب می شود ، می تواند برای شما نگرانی به ارمغان بیاورد . اما تیم sardservice این نگرانی را از شما بر می دارد .

خدمات تعمیر و نصب کولرگازی شامل :

  • نصب کولرگازی (اسپیلت)
  • تعمیر و نگهداری کولرگازی (اسپیلت)

ما برای این که خدمات خود را انجام دهیم برای شما اطمینان ایجاد می کنیم یکی از کارهایی که ما انجام می دهیم این است که ما به موقع به منزل شما می رسیم و با توجه به نیاز و بودجه شما به تعمیر و نصب کولرگازی و اسپیلت می پردازیم .همچنین یکی از مهم ترین خصوصیات ما این است که همان گونه که وقت برای خود ما ارزشمند هستش همان اندازه وقت شما نیز برای ما ارزشمند هستش و ما به آن ارزش قائل می شویم . در این موضوع برای اینکه برای شما اطمینان قرار دهیم اگر ما در زمان تعیین شده به خانه شما نرسیدیدم هیچ وجهی از شما نمی گیریم .دیگر شما در تمام طول روز منتظر رسیدن یک تکنسین به خانه نیستید .

سایت سرد سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیر کلیه لوازم خانگی در کرج میباشد…

نشتی یابی
سرویس لوله کشی
تعویض کمپرسور
شارژ گاز
رفع عیوب برقی و بردی
رفع ریزش آب
رفع ارتعاشات و صداهای انواع کولرگازی (اسپیلت)جنرال اوجنرال جنرال مکس ال جی گری دوو هایتک هیتاچی سامسونگ پاناسونیک و …

فروش

تعمیر

سرویس

نصب

نگهداری

نصب

جابه جایی

لوله کشی داخل ساختمان ها

تعمیر و نصب کولرگازی و اسپیلت در کرج

در همه مدل ها و برند ها

تماس با ما:

۰۹۱۹-۸۰۹۰۵۱۴

۰۲۶۳۲۸۲۴۵۰۸

‫5/5 (9 امتیاز )
لطفا این مطلب را به اشتراک بگذارید...